Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Szybki Kontakt: info@newageclinic.pl
Suplementacja przy odchudzaniu

4838618-otyla-kobieta-je-fast-food-643-385

Lekarze i dietetycy biją na alarm – z roku na rok jest coraz gorzej, mamy do czynienia z pandemią otyłości. Dane są przerażające, a prognozy mało optymistyczne. W Polsce ponad 60 % dorosłych mężczyzn i ok 50% kobiet ma nadmierną masę ciała. Niepokojące jest bardzo szybkie tempo wzrastania masy ciała Polaków. Co piąty polak zmaga się z otyłością ( BMI > 30).

Tyjące społeczeństwo przekłada się na ciągły wzrost występowania w szerszej skali chorób dieto zależnych: cukrzycy, nadciśnienia, chorób serca, nowotworów. Serce przeciętnego Polaka jest starsze o 8-9 lat niż jego wiek metrykalny. Co drugi dorosły Polak nie uprawia żadnej aktywności fizycznej.

Problem nadmiernej masy ciała dotyka także najmłodszych. W 2015 roku co piąty uczeń lub uczennica w wieku 11-16 lat miało nadwagę lub otyłość. Trudno się dziwić, skoro nawyki żywieniowe dzieci kształtują ich rodzice – dając przykład tym co sami jedzą.
Takie dane przerażają – a przecież wszystko zależy od nas… Zmiana stylu życia i nawyków żywieniowych nie jest łatwa, ale wykonalna. Jeśli problem nadwagi i otyłości dotyczy Ciebie lub twoich najbliższych zachęcam do działania!

Czy chwilowa dieta to najlepsze rozwiązanie?
Każdego dnia możemy usłyszeć w mediach, wyczytać w gazetach czy na portalach internetowych nowinki i „złote” porady jak skutecznie zrzucić parę kilo, być fit, zmienić swoje życie poprzez zastosowanie takiej czy innej diety. Każda z nich kusi nas niebywałą skutecznością i szybkością działania. Obiecując szczupłe ciało niewielkim nakładem pracy, wpędza nas w złudne marzenia o wymarzonej figurze. Twórcy przeróżnych diet zapewniają, że wynaleźli innowacyjną metodę, która jest inna i bardziej skuteczna od reszty. Niestety wiele z proponowanych planów i zachowań żywieniowych nie przynosi obiecanych efektów, a co więcej może być szkodliwa dla zdrowia.

Jaka jest prawda?
Szczupła sylwetka oraz zdrowe i piękne ciało to wynik długotrwałej pracy nad samym sobą. Dietetycy zalecają radykalną zmianę żywieniową, przede wszystkim odstawienie cukru i produktów wysoko przetworzonych, w których znajdują się głównie konserwanty, sztuczne dodatki, sól oraz mix przeróżnych słodzików poprawiających smak..
Sylwetka sama nie nabierze masy mięśniowej oraz się nie ujędrni, więc zalecany jest ruch, minimum 3x w tygodniu.

A co z suplementacją?
Jest niezwykle ważna, ponieważ ciężko o zbilansowanie idealnej diety z której organizm „wyciągnie” wszystkie niezbędne witaminy. Czasem jest to wręcz niemożliwe, ponieważ aby zapewnić odpowiednią dawkę np. witaminy C, musielibyśmy jeść cytryny lub też paprykę po kilka kilogramów tygodniowo.
Możemy zatem ułatwić sobie zadanie sięgając po suplementy z najwyższej półki, czyli tylko te naturalne, wysoce przyswajalne przez nasz organizm.

W przypadku produktów wspomagających odchudzanie warto zwrócić uwagę na Makkadi STH, jest to całkowicie naturalny suplement diety, który zawiera bombę witaminową.
Dodatek młodego zielonego jęczmienia zawiera bardzo dużą ilość potasu, wapnia, magnezu oraz pięć razy więcej żelaza niż zwykła pszenica. Posiada witaminy z grupy C, E i B. Ponadto jest bogaty w selen, który zapobiega nowotworom oraz doskonale reguluje procesy trawienne, dzięki dużej zawartości błonnika.
Dodatkowo ekstrakt z pokrzywy indyjskiej Coleus forskohlii pomaga regulować metabolizm tłuszczów, a chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.
Suplement ten sprawia, że otrzymujemy ogromny zastrzyk energii co jest niezwykle ważne w momencie odstawienia nadmiaru cukru i produktów wysoko przetworzonych.

Ale to nie wszystko..
Warto zwrócić uwagę, że przy utracie kilogramów skóra też wymaga dodatkowej pielęgnacji.
Kolamina 1000 +D3 jest suplementem diety zawierającym jedne z najwyższych – wśród podobnych suplementów – ilości naturalnego kolagenu o najwyższej jakości, jest to aż 1 gram w saszetce!
Kolagen uważa się za jedną z najważniejszych substancji, od których zależy młodość, jędrność, gładkość i elastyczność skóry. Pojawienie się zmarszczek jest zwykle kwestią czasu, u niektórych pojawiają się wcześniej u innych później.Kolagen z czasem podlega procesowi degradacji, a wraz z tym zmniejsza się sprężystość skóry i powstają zmarszczki. Kolagen, który dostarczamy do organizmu do wewnątrz ma wiele zastosowań, a między innymi dostarcza potężną dawkę czystego białka, które buduje nasze mięśnie i poprawia metabolizm. Dostarczone białko przyspiesza również spalanie tkanki tłuszczowej. W ten sposób suplementacja kolagenem wspomaga odchudzanie i utratę naszych kilogramów.

Mobile version: Enabled