Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Szybki Kontakt: info@newageclinic.pl

Opinie Klientów

Opisując produkt warto zauważyć na samym początku, iż opakowanie jest niewielkie, poręczne oraz na tyle unikatowe, że mieści się spokojnie w
damskiej torebce, co potwierdziła moja partnerka. Etykieta kolorów jest miła, użyty kolor w odcieniu zielonego jest raczej rzadko spotykanym w tym przedziale suplementów diety, zazwyczaj dominuje kolor żółty/pomarańczowy. Otwierając pudełko znajdujemy niewielkie 3 listki (blisrty) ułożone w 2 kolumny po 5 kapsułek. Kapsułki same w sobie są miękkie i małe, co wpływa na komfort podczas łykania produktu. Kapsułki są dobrze powciskanie, co uniemożliwia wysyp proszku ze środka, co można zauważyć w niektórych suplementach w takiej samej formie pakowania. Po otwarciu kapsułki i wysypaniu proszku na kartkę/stół/blat proszek dość mocno zmielony prawie w pył, koloru brązowego, w smaku kwaśny. Kapsułka wypełniona do połowy. Rozpuszczalność w wodzie średnia, pozostają pływające kawałki zbrylowane, barwi wodę na brązowo.

Działanie: Produkt stosowaliśmy przez 31 dni w zamyśle, jako środek zabezpieczający przed przesileniem wiosennym. Jako, że wraz z partnerką jesteśmy osobami aktywnymi sportowo, w młodym wieku sugerowane dawkowanie jest na pewno za niskie. Zdecydowaliśmy brać po 3 kapsułki dziennie w równych odstępach czasowych. Działanie jak na normalną Wit. C jest poprawne, na pewno zniknął niewielki nieżyt nosa, co wpłynęło na znaczne podniesienie odporności w Naszych przypadkach. Partnerka wyczuła wzrost regeneracji potreningowej poprzez mniejsze zmęczenie w fazie wieczornej, co wpłynęło na większe możliwości treningowe dnia następnego. Produkt „zdał egzamin”.

Anna i Tomek

Produkt jest rewelacyjny! Działa nie tylko przy przeziębieniu, ale też gdy jestem zmęczona i senna. Zażywam 2 grykaminy dziennie, a od niedawna stosuję z tej samej firmy kolagen- również naturalny o zachwycającym składzie! Jedyny suplement mi znany na stawy w którym jest zawartość kwasu hialuronowego i witaminy D!

Basia

Kupiłam produkt w aptece internetowej ulotke dostała gdzies na jakims invencie tematycznym , zaczelam brać w trakcie choroby katar ból gardła po 2 kapsułki co 2 godziny plus aspiryna i strepsli na gardlo po 2 daniach przeszło nic sie nie rozwineło kaszel inne nastepstwa. produkt nie drogi a działanie super POLECAM !!!! naprawdę działa PS. podaje w soczku mojemu 5 letniemu synkowi. Troszkę kwaśne ale pomyka do przedszkola i niczego nie łapie… jeszcze raz polecam to naprawdę działa kochani …:-) ”

Maria
Lubie oferty, ktore mnie zaskakują tak bylo z tym produktem Kolamina 1000 +D3 została polecona mi przez przyjaciółkę,  lubię o siebie dbać,  staram sie jesc  zdrowo, postanowiłam zakupić zestaw
startowy w postaci 3 opakowań- wg producenta kuracja miesięczna :) Udało mi się skorzystać z oferty promocyjnej za 66zł (porównywałam z innymi i dziwo jest naprawdę nie drogi )
Produkt ten stosuję od września regularnie, to co zauważyłam to na pewno mocniejsze włosy ( przestały wypadać), lepsze paznokci ogólna kondycja skóry. Producent chwali Kolaminę jako suplement idealny na stawy, poniewaz nie mam wiazania krzyżowego  i kolano po pobolewa to zauważałam znaczna poprawe zwłaszcza w dni z zmiana pogody wiec  jest poprawa ;-))))
…..Natomiast to co mnie miło zaskoczyło to poprawa jędrności biustu. Jest jakby większy, pełniejszy pelniejszy zawazyl to tez partner
          Monika M.
Mobile version: Enabled